Щоденно поливаємо зелені насадження.
Окрім того, відразу реагуємо на будь-які пошкодження поливочної мережі. Тому з самого ранку приступили до ремонту крапельного поливу на бул. Праці.

Коли ранок не зовсім добрий …
На транспортній розв’язці біля метро Лівобережна невідомими викрадено два кущі гортензії.
Вкотре закликаємо, якщо Ви бачите факт вандалізму телефонувати до поліції. Не будьте байдужими! Лише спільними зусиллями ми будемо жити в зеленій столиці 🫶🏻

Працівники КП УЗН Дніпровського району виконали роботи з видалення сухостійних дерев та видалення сухого гілля.
Нагадаємо, що видалення дерев відбувається лише після їх огляду та отримання всіх дозвільних документів від комісії з обстеження зелених насаджень м.Києва.

Одна із найважливіших робіт по догляду за зеленими насадженнями, яка продовжує життєдіяльність рослинності, сприяє розвитку здорової флори і надає гарний та доглянутий вигляд абсолютно будь-якій рослині це обрізка декоративних рослин.
Формуючи чіткі лінії, надаючи рослині чітку геометричну концепцію, ми не лише надаємо бажаний вигляд рослині, а й формуємо рясну крону.
Саме формуючу обрізку проводимо сьогодні у на бульварі Праці та біля РДА.

Доброго ранку! Як завжди працюємо щоб забезпечити затишок міста чистотою та комфортом 💪
Полив зелених насаджень, прополювання квітників та підготовка до посадки, викошування газонів та лікування дерев.
 

Продовжуємо облаштовувати квітники у районі. У цей важкий час надважливо забезпечити гармонію, щоб мешканці та відвідувачі Дніпровського району отримували максимально задоволення від прогулянок.


Чищення доріжок від рослинності проходить швидко та безпечно 👍🏼
Відтепер прогулянки стали ще комфортнішими та приємнішими 🫶🏻
На фото до та після очищення🌿

Доброго ранку, місто 🇺🇦
Троянди у парку на Русанівській набережній запрошують прогулятися затишними куточками парку та насолодитися ароматом квітів.

Квіти – це відрада сьогодення. Вони зберігають сотні, тисячі історій відвідувачів, але все одно кожного разу «тихо» слухають нову історію, яка пишеться зараз.
А для того, щоб збільшити можливість насолоди квітучістю району, працівники КП УЗН Дніпровського району продовжують висаджувати квіти 🌸
Чекаємо на Перемогу 🇺🇦

Коли ранок розпочинається не з кави, а з догляду за зеленими насадженнями 💦

1 2 3 202