Гідропарк

Парк культури та відпочинку міського значення, розташований на Венеціанському та Долобецькому островах між Дніпром та Русанівською протокою. Парк було створено на місці колишньої Передмостової слобідки, зруйнованої у 1943 році під час окупації Києва.

Парк було створено у 1965-1968 роках як водно-розважальний комплекс із численними пляжами, водними атракціонами, човновими станціями. Архітектори проекту – Всеволод Суворов та Ігор Шпара. Острови з’єднані між собою Венеціанським мостом, з лівим берегом Дніпра — Русанівским мостом, з правим берегом Дніпра — мостом метро. У парку розташована станція метро «Гідропарк» Святошино-Броварської лінії Київського метрополітену.

Територія його вражає не лише площею, яка становить 149,25 га, а й кількість поєднаних між собою зон культури та відпочинку. Насамперед, Гідропарк – це той парк, що дає змогу насолодитись природньою рослинністю, алеями, квітниками та водоймами. На території парку знаходиться пам’ятка природи плюсового екземпляра тополі місцевого значення. Центральною визначною пам’яткою є парк Київ в мініатюрі, розташований на його території з 2006 року.

Велика кількість розваг – пляжі, прокати човнів, катамаранів, теніс, пейнтбол, футбол, водні атракціони, спортивні та дитячі майданчики та багато іншого знаходиться на території Гідропарку. Саме тому влітку Гідропарк улюблене місце відпочинку киян, на території якого одночасно може перебувати до 75 тисяч осіб.

У 2017 році розпочато капітальний ремонт парку, де планується влаштувати 6590 м2 доріжок з ФЕМ, відновити 4500 м2 газону, посадити дерева клена червоного “Red sunset” 20 штук, встановити 25 лав та 27 урн. А також провести демонтаж та обладнання дитячого майданчика площею 300 м2