Парк на Русанівській набережній

Знаходиться на Русанівському масиві, протяжність його складає 1,8 км, площа 17,74 га, пролягає від мосту ім. Патона до вулиці Євгена Сверстюка. Вулиця виникла на початку 60-х років ХХ століття під назвою Нова. Сучасна назва і початок забудови — з 1962 року.

На перетині Русанівського бульвару та Русанівської набережної знаходиться пам’ятник Миколі Гоголю. Це місце, де відкриваються живописні краєвиди на правий берег річки Дніпро.

У 2011 році було проведено капітальний ремонт парку, влаштовано освітлення вздовж набережної, висаджено велику кількість зелених насаджень, створено квітники, влаштовано доріжки, дитячий майданчик та встановлено альтанку з якої відкривається дивовижний вигляд на правий берег, яким приходять милуватися закохані. В осінній період особливо зачаровує кольоровим різнобарв’ям зелених насаджень.

У 2017 році розпочато капітальний ремонт парку, де планується замінити бетонні плити доріжок та центральної алеї на покриття з ФЕМ, влаштувати нову велосипедну доріжку, влаштувати 3800 м2 газону, висадити 85 кущів та 22 дерева та встановити 25 лав та урн.

Парк користується попитом сере людей похилого віку, молоді та дітей з дітками.