Парк «Перемога»

Візитка Дніпровського району, присвячений перемозі народів Радянського Союзу у німецько-радянській війні. Архітектори — Михайло Гречина, Валентин Єжов, І. Я. Жилкін, Олексій Заваров, Самуїл Вайнштейн, Ігор Мезенцев.

Розташований поблизу станції метро «Дарниця». Облаштований у 1965 та перепланований у 2008 роках. На 66,4 га є сосновий ліс з парковими алеями, декоративне озеро з арковими містками та островом, атракціони, спортивні та дитячі майданчики, крита ковзанка «Крижинка». З оглядового колеса (близько 30 м) відкриваються панорами частини столичного лівобережжя.

На головній алеї парку – Курган Безсмертя. Відкритий 21 червня 1967 року на честь героїв, які віддали життя за свободу і незалежність в роки німецько-радянської війні. Курган Безсмертя насипаний із землі, привезеної зі солдатських і партизанських могил, залишених війною в різних місцевостях СРСР та інших країн Європи, у тому числі з братських могил Яновських лісів (Польща), де проти німецьких фашистів воювали пліч-о-пліч польські і радянські партизани. Щороку 9 травня проходить покладання квітів до кургану безсмертя.

Праворуч від кургану 2012 року у день скорботи та вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни у парку Перемоги відкрили перший в Україні пам’ятник Матері-Вдові.

Хвойні зелені насадження (сосна звичайна) особливо цінні своїми фітонцидними властивостями, тому прогулянки парком є особливо цінні для здоров’я.
Кожній віковій категорії знайдеться своє місце для відпочинку – дитячий майданчики, атракціони, воркаут, затишні галявини, прогулянки вздовж водойми.

А у 2016 році біля альпінарію встановлено пам’ятник ветеранам Другої світової війни – “Люди Перемоги” в пам’ять тим, хто захищав нашу Батьківщину від окупантів.
На території парку знаходиться пам’ятка природи бука лісового.