Відбулося чергове навчання з мінної безпеки для працівників підприємства.
Вкотре нагадали колективу про правила безпечної поведінки та алгоритм дій у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів під час виконання робіт у парках, скверах та на бульварах нашого міста.
На жаль, такі реалії сьогодення, що поряд із професійними навичками особливого значення набувають знання, які допомагають зберегти життя та здоров’я. Безпека працівників завжди залишається нашим пріоритетом.




