За ініціативи та підтримки меценатів у Дніпровському районі зʼявився оновлений сучасний сквер “Кусум”

За ініціативи та підтримки меценатів у Дніпровському районі зʼявився оновлений сучасний сквер з освітленням, поливом, зручними доріжками та неймовірними зеленими насадженнями.
Так, сьогодні за участі Його Високповажності Пан Харш Куман Джейн – Посла Індії, генерального директора групи компанії Кусум Раджив Гупта, заступника голови КМДА Володимира Прокопіва, начальника департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександра Возного, генерального директора КО «Київзеленбуд» Юрія Бахмата, очільника КП УЗН Дніпровського району Євгена Ковшуна та депутата Київської міської ради Ярослава Федоренко, офіційно відкрито оновлений сквер в селищі ДВРЗ по вулиці Алматинській.
Меценатами у створенні затишного куточку у Дніпровському районі стала фармацевтична компанія «Кусум», місія яких це здорове та щасливе життя для всіх!
Вони не лише працюють над підвищенням рівня якості у виробництві лікарських засобів, а й інвестують у ЗСУ та створення красивих затишних зелених куточків у столиці.
На площі у 0,8 га влаштовано освітлення, доріжки, поливозрошувальну мережу, рулонний та посівний газон, встановлено лави, урни та паркан.
Окрім того, територія скверу прикрашають 2 памʼятних монументи – «Скіфська Діана» та «Памʼятник каменю» українського скульптура Петра Антипа.
Понад 3 місяці працівники КП УЗН Дніпровського району працювали над створенням затишного оазису, де видалили поросль, сухостійні та аварійні дерева, висадили 60 декоративних дерев, серед яких
Ліквідамбр смолоносний, Вишня дрібнопильчата, Клен Фрімана, Черемха віргінська, Ялиця корейська, Ялина сербська, Ялина колюча та клен Гіннала, понад 200 кущів, серед яких Ялівець, Сосна гірська, Гортензія, Спірея, Калина, Туя Woodwardii, Туя Tiny Tim, Туя Danica, Туя Little Champion, Рододендрон, Граб звичайний,Гортензія, Ялівець, Спірея сіра, Пенісетум, Кизильник, а також близько тисячі злакових та декоративних трав.
Частково для створення групових посадок зелені насадження надані розсадником рослин «Наталіс», а вічнозелені красуні – садовим центром FlorexUkraine.
Щиро вдячні за надану можливість створити свою власну «родзинку ДВРЗ».
В свою чергу, просимо відвідувачів скверу відповідально ставитися до нашої роботи та створеної краси для Вас! Бережіть та цінуйте цю красу!